Akcesoria kosmetyczne

3 pomysły na prezent dla włosomaniaczki

Kobiety, które uwielbiają dbać o włosy z pewnością ucieszą się z prezentu, który przyda im się właśnie do tego. Co wybrać, żeby sprawić przyjemność prawdziwej włosomaniaczce? Czy lepiej postawić na kosmetyki, czy na gadżety? Oto trzy pomysły na prezent dla osoby, która uwielbia dbać o włosy.

1. Tangle teezer – szczotka, która poradzi sobie ze wszystkim

Szczotka tangle teezer to hit od wielu lat. Nie plącze włosów, dokładnie je rozczesuje, jest niewielka i lekka. Zmieści się w każdej damskiej torebce. Z pewnością z takiego prezentu ucieszy się każda włosomaniaczka, której włosy plączą się bardzo szybko. Gama kolorystyczna szczotek teezer jest na tyle duża, że z łatwością można wybrać model dla każdej kobiety.

2. Książka – idealna, żeby pogłębić wiedzę

Dla fanki dbania o włosy sprawdzi się również książka na temat pielęgnacji skóry głowy. Dobrym pomysłem jest też wybór pozycji na temat fryzur. Z pewnością dzięki takim książkom fanka pielęgnacji włosów będzie mogła znacząco pogłębić swoją dotychczasową wiedzę.

3. Kosmetyk – zawsze sprawdzony prezent

Kosmetyk, choć wydaje się być oklepanym prezentem, z pewnością ucieszy wszystkie włosomaniaczki. Każda z osób lubiących pielęgnować fryzurę z chęcią wypróbuje nowe produkty. Kosmetyk zawsze będzie trafionym prezentem. Szczotka teezer, książka o włosach czy kosmetyk to najlepsze propozycje na prezent dla kobiet lubiących pielęgnować włosy.