Kosmetyki

Ampułki Placenta gwarancją zdrowych włosów

Do placenty chętnie wracają osoby, które zauważyły po jej zastosowaniu efekty. Jej pozytywne recenzje krążą nie tylko po blogosferze, ale także na YouTubie i innych social media, zachęcając nowe osoby do zakupu i wypróbowania działania ampułek na własnej skórze.

Częstotliwość używania

Wszystko zależy od tego, jak często myjemy skórę głowy. Placenta ampułki powinny być używane na świeże, umyte i wysuszone włosy, dlatego jeśli myjemy je codziennie to wcieramy preparat każdego dnia. Jeśli rzadziej – co 2, 3 dni – to kuracja przedłuża się o stosowną liczbę dni lub tygodni.

Działanie

Większość osób zachwala produkt ze względu na porost nowych włosów, przykrycie łysych placków na głowie oraz przyspieszony porost włosów. Zauważalne jest także zahamowanie wypadania włosów oraz ich wzmocnienie. Aplikację uprzyjemnia piękny, ziołowy zapach preparatu.

Możliwe minusy

U niektórych przedłuża świeżość włosów, u innych wręcz przeciwnie – obciąża u nasady i sprawia, że wydają się lekko klejące. Energiczny masaż skóry głowy po nałożeniu ampułek placenty przyczynia się do poplątania włosów, jeśli nie są wystarczająco śliskie lub zabezpieczone olejkiem, serum bądź odżywką. Problemem może być ich konsystencja – nie używając strzykawki można łatwo rozlać zawartość ampułki, ponieważ jest bardzo wodnista i lejąca.