Kosmetyki

Jak ozdabiać paznokcie?

Sposobów na ozdabianie paznokci jest naprawdę wiele. Można powiedzieć, że co sezon pojawiają się nowe propozycje od zawodowych manicurzystek. Dzięki temu stałe klientki na pewno nie mogą się nudzić! Popularyzacja różnego rodzaju zdobień na paznokciach na tak szeroką skalę, nastąpiła krótko po tym, jak na rynku pojawiły się lakiery hybrydowe. Może głównie dlatego, że wykonywanie zdobień ma właśnie największy sens na tego typu paznokciach. Z całą pewnością wtedy zdobienia utrzymają się o wiele dłużej niż na tradycyjnym lakierze.

Jakie zdobienia paznokci są popularne tego lata?

Na pewno warto postawić na wakacyjne wzory! Wszelkiego rodzaju palemki, zarysy drinków, czy flamingi, wykonać można, zarówno za pomocą rysowania, jak i wspomagając się naklejkami. Na pewno metoda z naklejkami jest o wiele prostsza, a także mniej czasochłonna. Z naklejkami powinna poradzić sobie każda, nawet mniej zaawansowana osoba. Pomysł z malowaniem na paznokciu powinien być zarezerwowany jedynie dla profesjonalnych manicurzystek, ponieważ paznokcie to wizytówka każdej kobiety i zdecydowanie warto zadbać o to, aby prezentowały się nienagannie.

Dobrym wyborem będzie też efekt lustra. Paznokcie pomalowane są specjalnym lakierem, który odbija światło w taki sposób, że sprawia wrażenie, jakby paznokcie były taflą gładkiego lustra.

Tagged