Kosmetyki

Popularne odżywki do rzęs – jak działają?

Długie i mocne rzęsy to pragnienie wielu kobiet. Wbrew pozorom, nie jest to trudne do osiągnięcia! Naturalne, długie rzęsy może mieć każda kobieta jeśli będzie wiedziała, jak je pielęgnować! Hitem ostatnich lat są odżywki do rzęs. W jaki sposób działają i czy rzeczywiście przynoszą spektakularne efekty?

Odżywka z drogerii

Wielu producentów kosmetyków oferuje odżywki do rzęs w atrakcyjnych cenach. Najtańsze z nich można kupić już za kilkanaście złotych! Takie odżywki wprawdzie nie sprawią, że rzęsy efektownie się wydłużą, ale mogą korzystnie zadziałać na ich wygląd, przyciemnić je i zagęścić. Warto wypróbować je w pierwszej kolejności, zanim zainwestuje się w droższe preparaty. Odżywki te można dostać w większości popularnych drogerii.

Profesjonalna odżywka

Zupełnie inne działanie mają specjalistyczne odżywki, takie jak Nanolash. Koszt takiej odżywki to czasem nawet kilkaset złotych! Za to efekty potrafią być rzeczywiście spektakularne. Odżywka Nanolash z hurtowni kosmetycznej Gobli jest bardzo wydajna – jedno opakowanie wystarcza na dłużej niż pół roku. Pierwsze efekty jej stosowania widać już po dwóch tygodniach, a na finalny efekt trzeba czekać mniej więcej sześć tygodni. Rzęsy są odżywione, gęstsze i znacznie dłuższe. Używanie profesjonalnej odżywki, takiej jak Nanolash, to gwarancja, że rzęsy uzyskają w krótkim czasie piękny wygląd.