Kosmetyki

Zdrowe włosy – zastosowanie moroccanoil

Zdrowe, lśniące włosy to marzenie wielu osób, szczególnie dlatego, że obecnie bardzo modne są wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające, jak farbowanie, lakierowanie i inne, które mają działanie wysuszające. Spośród ogromnej ilości dostępnych środków odżywiających warto zwrócić uwagę na to co daje natura. Jednym z preparatów doskonale poprawiających kondycję skóry głowy i włosów są olejki moroccanoil, które nazywane są także płynnym złotem Maroka.

Czym jest moroccanoil i skąd pochodzi?

W skład tych preparatów wchodzi bardzo ostatnio popularny ze względu na swoje doskonałe właściwości nawilżające olejek z drzewa arganowego, które występuje w Maroku. Olejki moroccanoil z hurtowni fryzjerskiej Gobli posiadają rozliczne zalety, ale najbardziej cenione są za zbawienny wpływ na kondycję skóry i włosów.

Jakie jest oddziaływanie olejków na skórę i włosy?

Olejek wcierany w skórę głowy powoduje jej nawilżenie i w ten sposób likwidację uciążliwego i nieprzyjemnego łupieżu. Można również za jego pomocą zwalczyć rozdwajające się końcówki włosów poprzez ich regenerację i odbudowę. Regularne stosowanie kompresów z moroccanoil daje pożądany efekt mocnych, lśniących i zdrowych włosów. Olejki są naturalne, dlatego nie powodują skutków ubocznych w postaci uczuleń czy alergii, dlatego mogą być stosowane nawet u osób o wrażliwej skórze.