Kosmetyki

Moc naturalnych składników kosmetyków Farmona

farmona

farmonaLaboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało już ponad 20 lat temu. Od tego czasu założyciele tworzą kosmetyki, która łączyć mają z jednej strony zaawansowane możliwości kosmetologii, a z drugiej naturalne składniki roślinne. Na swoim koncie posiadają ponad 450 kosmetyków do całościowej pielęgnacji zarówno twarzy, jak i ciała czy włosów. Naturalne surowce zawarte w kosmetykach są obecnie najbardziej pożądanymi elementami w pielęgnacji wielu kobiet.

Przegląd asortymentu

Najbardziej rozpoznawalną linią kosmetyków, które tworzone są w laboratorium Farmona jest seria produktów do włosów – Jantar. Zarówno maski, kultowe już wcierki do włosów, szampony czy odżywki dedykowane są głównie włosom zniszczonym oraz przetłuszczającym. Dużą popularnością cieszą się także produkty z serii Nivelazione. Zostały stworzone z myślą o różnych dolegliwościach skóry (odwodnienie, wrażliwość, ściągnięcie). W swojej ofercie Farmona posiada również szereg produktów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy – linia Herbal Care, Amberray czy Dermiss, która nawiązuje do azjatyckiego sposobu pielęgnacji.
Misją Laboratorium Farmona jest tworzenie takich produktów, które utrzymywać będą nie tylko wysoką jakość, ale także spełniać będą wymagania konsumentów.