Kosmetyki

Sprytne ukrycie niedoskonałości

Korektor to nieodzowny dodatek w każdej kobiecej kosmetyczce. Pozwala nam szybko ukryć niedoskonałości cery, zakryć chwilowe przemęczenie i niewyspanie (szczególnie pod oczami) oraz wyrównuje koloryt cery. W związku z tym, iż bezpośrednio jest nakładany na naszą twarz – warto by był to produkt dobry, sprawdzony i idealnie dopasowany do naszej skóry. W jakie korektowy warto się zaopatrzyć?

Różne zastosowanie

Korektory zazwyczaj mają różne zastosowanie, choć ich użytkowniczki najczęściej stosują jeden korektor do wielu miejsc. Na rynku możemy dostrzec korektory pod oczy, korektory do brwi czy korektory na wypryski. Panie jednak wolą znaleźć jeden porządny produkt, który idealnie będzie pasował do ich karnacji oraz poradzi sobie z ukryciem wszelkich niedoskonałości.

Różne formy

Panie mogą wybierać w rozmaitych formach i konsystencji tych produktów. I tak np. maybelline korektory to korektory w sztyfcie, nakładane za pomocą pędzelka, korektory w palecie czy korektory o lekkiej, kremowej konsystencji. Tu wybór zależy od upodobań i preferencji pań.

Idealnie dopasowany

Panie uwielbiają korektory, które wręcz wtapiają się w skórę twarzy, nie obciążają jej nie uczulają. Idealne są te o przyjemnym zapachu. Korektor powinien działać nawilżająca, a praktyczne opakowanie zmieści się w każdej torebce. Jest to kosmetyk, który dość często (czasami kilka razy dziennie) stosowany jest przez panie, dlatego dość szybko się zużywa, więc jego cena nie powinna być wygórowana. Wiele wizażystek stawia na maybelline korektory, które charakteryzują się powyższymi cechami, a cena jest przystępna.