Kosmetyki

Najlepsze paletki cieni od makeup revolution

makeup revolution

Większości z nas marka make up revolution kojarzy się z paletkami cieni do powiek. Nie bez powodu tak się dzieje, bo marka faktycznie nieustannie wypuszcza na rynek nowe propozycje. Część z paletek ma już wręcz kultowe znaczenie w świecie makijażu, przez co też grono zadowolonych klientek nieustannie się powiększa.

Dlaczego paletki?

Kobiety na całym świecie pokochały paletki, ponieważ zestawy kolorów są bardzo poręczne, a wybierając dany cień nigdy nie musimy dokonywać skomplikowanych wyborów, bo w palecie mamy dostęp do różnych jego odmian. To niezwykle ekonomiczna, a zarazem wygodna wersja tego kosmetyku.

Death by Chocolate

To jedna z propozycji paletek do makijażu marki. Makeup revolution wypuściło na rynek alternatywę dla osób, które lubią podkreślić oko w ciągu dnia. Za pomocą tej paletki możemy wykonać lekki i delikatny makijaż. Wśród kolorów znajdziemy różne odmiany jasnego beżu, rozbielone i średnie brązy i wiele innych. Dołączony do paletki odcień czerni i ciemnego brązu, dają bardzo duże pole do popisu przy mocniejszym makijażu oka.

Nie bójmy się ciemnych kolorów

Delikatnie zaaplikowane a do tego dobrze rozblendowane i nałożone w odpowiednich miejscach np. ciemniejsze kolory cieni do powiek, doskonale sprawdzą się w przypadku, kiedy chcemy optycznie zagęścić rzęsy, bez jednoczesnego otrzymania ciężkiego makijażu oka. Paletka Death by Chocolate łączy w sobie chłodne i ciepłe odcienie, które dają nam szerokie pole do popisu, jeżeli chodzi o tworzenie makijażu oka. Nie bójmy się eksperymentować.