Kosmetyki

Marki kosmetyków – tylko dobrej jakości i tylko wegańskie

Nic tak nie dodaje pewności siebie kobietom i nie podkreśla ich urody jak prawidłowo dobrane profesjonalne kosmetyki do makijażu twarzy. Umiejętnie użyte tego typu kosmetyki są w stanie zatuszować drobne mankamenty oraz zaakcentować i uwypuklić atuty.

Cienie do powiek – must have każdej kobiety

Trudno sobie wyobrazić makijaż bez chociażby delikatnego muśnięcia powieki delikatnym kolorem. Prawidłowo użyte cienie są w stanie powiększyć oko. A wszystko dzięki odpowiedniemu manewrowaniu kolorami, ich barwą i stopniem połysku. Ciekawą propozycją są cienie do powiek marki Nabla, które występują w formie pojedynczych cieni kremowych, paletki magnetycznej za pomocą której można skompletować zestaw ulubionych odcieni oraz klasycznej paletki cieni, która zawiera matowe, metaliczne i połyskujące cienie. Charakteryzują się mocną, nasyconą pigmentacją. Dzięki czemu idealnie nadają się do tworzenia nie tylko codziennego makijażu, ale także doskonale sprawdzą się na wieczorne wyjścia.

Kosmetyki przyjazne weganom

Niezwykle istotny jest fakt, aby przy produkcji kosmetyków oraz ich testowaniu nie ucierpiało żadne zwierzę. Na szczęście świadomość konsumentów w tym zakresie się ciągle zwiększa i użytkowniczki kosmetyków coraz częściej zwracają uwagę na ten fakt. Firma Nabla jest właśnie jedną z takich marek, które nie posiadają w swoim składzie składników pochodzenia zwierzęcego, takich jak np. barwniki. Firmy, które wykazują się tego typu działanie, otrzymują certyfikat cruelty-free, który jest gwarancją stosowania wyłącznie roślinnych komponentów.