Kosmetyki

Emolium

Sucha i zniszczona skóra ciała to jeden z częstszych problemów dermatologicznych. Przyczyną takiego odwodnienia może być na przykład atopowe zapalenie skóry, łuszczyca czy też po prostu stosowanie niskiej jakości kosmetyków. Istnieją jednak na rynku specjalistyczne kosmetyki, które są zalecane przez lekarzy dermatologów. Nie niszczą one naturalnej bariery skóry, a także odpowiednio ją nawilżają i natłuszczają. Jednym z takim kosmetyków są emulsje Emolium

Emolium

Jest to firma, która zajmuje się produkcją dermokosmetyków i emolientów. Są one szczególnie polecana wszystkim, którzy cierpią z powodu różnego rodzaju chorób skórnych. Są one odpowiednie także dla każdej osoby, która ma nadmiernie wrażliwą i suchą skórę. Szeroka gama produktów Emolium sprawia, że każdy może znalezć coś idealnego dla siebie.

Produkty

Emolium produkuje różnego rodzaju kosmetyki, do najbardziej popularnych należy zaliczyć emulsję do kąpieli, mleczka pod prysznic oraz kremy do ciała i rąk. Wszystkie one posiadają aktywne składniki roślinne w składzie, są bogate w emolienty, które sprawiają, że nasza skóra posiada odpowiednią barierę ochronną i wygląda zdrowo. Produkty emolium mogą być stosowane przez wszystkich niezależnie od wieku, są one idealne dla  niemowląt i małych dzieci. Ich regularne stosowanie przynosi bardzo dobre efekty, wyraźnie poprawia wygląd skóry, natłuszcza ją, odżywia i regeneruje. Kosmetyki te nie posiadają w składzie żadnych szkodliwych dodatków ani konserwantów- są więc idealne dla każdego alergika.