Kosmetyki

Makijaż dla zimnego typu urody

Przygotowanie paletek do makijażu przy urodzie zimnej to nie lada wyzwanie. W takim wypadku najczęściej trzeba pomyśleć o chłodnych kolorach.

Typ zimny typ urody mają kobiety, które cechują się ciemnymi czy jasnobłękitnymi oczami. Cera u takich kobiet jest określana jako porcelanowa. Jednocześnie takie kobiety mają najczęściej kruczoczarne włosy. Wybierając paletki do makijażu warto myśleć o kolorach kontrastowych. Szukając najlepszej palety cieni można również postawić na zestawienie bieli i czerni.

Jaki typ makijażu?

Przy wybieraniu typów makijażu, które chce się przygotować dla zimnej urody zdecydowanie warto decydować się na mocno prezentujące się rozwiązania. W tym względzie paletki makeup revolution powinny posiadać:

  • transparentne podkłady pozwalające na podkreślenie naturalnych dla cery kolorów,
  • kolory jasnoróżowe,
  • cienie pastelowe lub w chłodnych kolorach,
  • szminki, które są czerwone czy fioletowe.

Gdy paletka makeup revolution posiada takie kolory odcieni wówczas można przygotować taki makijaż, który będzie się doskonale prezentował. Oczywiście zawsze można zdecydować się przy wybranym typie urody na drobne eksperymenty.

Gotowe palety do przygotowania makijażu

Przy decydowaniu się na paletki makijażu można postawić na markowe, gotowe produkty. W ramach takich produktów może być znaleziona paleta cieni najlepsza dla wybranego typu urody. W takim wypadku znacznie szybciej można wybrać paletę odpowiednio dopasowaną oraz można liczyć na dużo lepsze warunki cenowe. Natomiast jeśli chce się stworzyć paletę do makijażu, która będzie składała się z indywidualnie wybranych odcieni wówczas trzeba zdecydować się na samodzielne jej skonstruowanie. Jednak wtedy trzeba brać pod uwagę, że za poszczególne odcienie pochodzące od uznanych producentów zapłaci się znacznie większe pieniądze.