Kosmetyki

Olaplex 7 – ultralekki olejek, który regeneruje i chroni zniszczone włosy

Suche, puszące się i nieukładające się włosy można odbudować – olejek Olaplex 7 to innowacyjny kosmetyk pielęgnacyjny, który potrafi zregenerować zniszczone włosy. Jakie składniki zawiera? Jakie daje efekty?

Dlaczego warto stosować olejki do włosów?


Olejki do włosów to intensywnie regenerujące i odbudowujące kosmetyki. Często jednak kojarzą się z tłustymi produktami, które mogą zniszczyć fryzurę.

Właśnie dlatego do włosów stosowane są inne, ultralekkie olejki o specjalnych formułach, które jednocześnie intensywnie pielęgnują, a przy tym pomagają w ułożeniu włosów. Jednym z takich produktów jest Olaplex 7 olejek odbudowujący i wygładzający włosy oferowany przez markę Olaplex.

Olaplex 7 – olejek pełen cennych składników


W olejku Olaplex 7 znajduje się pełna gama wartościowych składników, w tym naturalne oleje – z kukurydzy zwyczajnej, z nasion słonecznika, z rośliny moringa orifera, pestek granatu, a także morwa indyjska, eclipta i liście miodli indyjskiej.

Specjalna formuła ultralekkiego oleju nie obciąża i nie przetłuszcza włosów, a przy tym skutecznie je regeneruje i chroni.

Olejek Olaplex 7 polecany dla każdego rodzaju włosów


Olaplex 7 to olejek przeznaczony do każdego typu włosów. Dyscyplinuje je, ułatwia rozczesywanie i układanie, nadaje wyjątkową miękkość oraz blask. Sprawdza się także podczas stylizacji z użyciem suszarki, lokówki, prostownicy.

Wystarczy tylko nałożyć parę kropli produktu na dłonie i równomiernie rozprowadzić na mokrych lub suchych włosach.