Dodatki

Działania wałka do twarzy

Twarz to wizytówka człowieka, przez co każdy stara się dbać o nią najlepiej jak potrafi. Zdrowa i promienna cera to marzenie każdego, jednak osiągnięcie tego nie jest już takie proste. Codzienna praca i obowiązki potrafią nieźle dać w kość, przez co człowiek niedosypia, a co za tym idzie, jego cera wygląda fatalnie. Na szczęście istnieją sposoby na te problemy i to zupełnie naturalne i bezpieczne.

Ukojenie skóry po dniu pełnym wrażeń

Kto nie lubi masażu? Chyba mało znajdzie się osób, które nie kochałyby takiej formy relaksu. Masaż jest uwielbiany przez ludzi, ponieważ ma działanie nie tylko relaksacyjne, ale również zdrowotne. Dokładnie tak samo jest z masażem twarzy – przynosi on ukojenie, ale jednocześnie wpływa pozytywnie na stan skóry. Wałek do twarzy ma za zadanie masować twarz i szyję w taki sposób, by pobudzić krążenie i działanie układu limfatycznego. Pobudzona skóra jest jędrniejsza i elastyczniejsza. Może wydawać się to nieprawdopodobne, ale używanie rollera do twarzy w sposób regularny sprawi, że skóra stanie się promienna, a zmarszczki zostaną wygładzone. https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Botano-Roller-Jadeitowy-Zielony-Walek-Do-Masazu-Twarzy/1130

Jak używać wałka do twarzy?

Wieczorną pielęgnację skóry należy standardowo rozpocząć od dokładnego oczyszczenia. Na tak przygotowaną skórę położyć można dobry krem nawilżającym. Zaraz po tym przystąpić trzeba do wałkowania twarzy. Zabieg ten sprawi, że worki pod oczami zostaną zredukowane, pory zwężone a zmarszczki wygładzone. Podczas wałkowania nie można nim zbyt mocno naciskać na skórę, ani robić tego zbyt szybko. Podczas pielęgnacji nie wolno zapomnieć o skórze szyi, która potrzebuje masażu i uelastycznienia równie mocno jak twarz.