Akcesoria kosmetyczne, Kosmetyki

Wielofunkcyjne kosmetyki dla mężczyzn, czyli 2w1, 3w1. Czy warto?

American Crew - kosmetyki dla mężczyzn

Mężczyźni na ogół nie kupują zbyt wielu kosmetyków. Właśnie dlatego ich producenci coraz częściej wprowadzają do oferty kosmetyki męskie pełniące wiele funkcji jednocześnie, czyli produkty 2w1 czy 3w1. Co warto o nich wiedzieć? Czy warto z nich korzystać?

Kosmetyki 2w1, 3w1 – co to jest?

W sklepach można znaleźć kosmetyki damskie i kosmetyki męskie, które dedykowane są do konkretnych celów, na przykład szampony do mycia włosów, żele do mycia twarzy czy żele pod prysznic. Jednak tak naprawdę składy tego typu produktów są bardzo podobne, ponieważ pełnią one te same funkcje.

Właśnie dlatego na rynku można znaleźć także tak wiele kosmetyków typu 2w1 czy 3w1, które mogą być używane na kilka sposobów.

Wielofunkcyjne kosmetyki męskie – czy warto?

Wśród dostępnych produktów znajdują się kosmetyki dla mężczyzn typu 2w1 czy 3w1. Najczęściej są to kosmetyki przeznaczone do mycia, ale również można spotkać się z produktami przeznaczonymi do pielęgnacji twarzy i ciała.

Takie produkty są chętnie kupowane przez mężczyzn, na przykład są to kosmetyki firmy American Crew, które mają wiele pozytywnych opinii od użytkowników.

Zalety kosmetyków 2w1 i 3w1:

– działają skutecznie

– doskonale nadają się na wyjazd

– nie zajmują dużo miejsca w łazience

Jakie kosmetyki dla mężczyzn 2w1, 3w1 warto kupować?

Najlepszym zakupem będzie wielofunkcyjny kosmetyk dla mężczyzn służący do mycia ciała oraz włosów. Wówczas można korzystać z niego jako szampon oraz jako żel pod prysznic. Nie trzeba wtedy dwóch osobnych kosmetyków.

Świetnym zakupem będzie też kosmetyk American Crew Hair & Body 3-IN-1 Tea Tree, który jednocześnie działa jak szampon, odżywka do włosów oraz żel pod prysznic.

Także warto sprawdzić pielęgnacyjne kosmetyki męskie, na przykład kremy i balsamy, które mogą być używane jednocześnie na twarz oraz na ciało. Taki kosmetyk męski ma działanie nawilżające, regenerujące, łagodzące, więc wspomaga on kondycję skóry, zmniejsza zmiany, zabezpiecza ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Gdy zatem lubisz proste, skuteczne kosmetyk, sprawdź te, które w jednym opakowaniu potrafią połączyć wiele funkcji.