Zabiegi estetyczne

Kolczyk do nosa kółko, czy warto się na niego zdecydować?

Kiedy myślimy o przekłuciu sobie nosa i zapewnieniu sobie delikatnej ozdoby twarzy, to powinniśmy dobrać kolczyk, który nie tylko będzie doskonale się prezentować, ale także da nam gwarancję tego, że nie będziemy odczuwać żadnego dyskomfortu w noszeniu.

Obrzęk i opuchlizna może bowiem sprawić, że raz na zawsze będziemy chcieli pozbyć się go z nosa całkiem nie słusznie. Warto więc wiedzieć, czym kierować się, kiedy wybieramy kolczyk do nosa dla siebie i na który warto zwrócić uwagę, a którego zakup sobie odpuścić. 

Kolczyk do nosa kółko, czy warto się na niego zdecydować? 

Kolczyk do nosa kółko to bardzo dobra opcja, kiedy chcemy zestawić go z innymi kolczykami, które znajdują się na twarzy. Możemy bowiem liczyć na to, że wygląd całościowy nie będzie przytłaczający, bo ten model prezentuje się rzeczywiście bardzo delikatnie. Plusem jest także wygoda noszenia, a także możliwość zestawienia go z inną biżuterią i wszystko będzie prezentować się bardzo spójnie. 

Dobór materiału, z jakiego kolczyk zostanie wykonany

Bardzo ważnym elementem jest dobór materiału, z którego zostanie wykonany nasz kolczyk. Najlepiej zdecydować się na stal chirurgiczną, bo nie tylko jest to opcja całkowicie neutralna dla skóry więc nie spowoduje alergii, prezentuje się bardzo delikatnie, ale także możemy liczyć na niską jego cenę. Bardzo często wybieranym materiałem jest także platyna, a także złoto. Tutaj również możemy liczyć na doskonały wygląd, a także neutralność dla skóry, co jest ważne szczególnie w przypadku alergików.