Kosmetyki

Czym wyróżniają się kosmetyki do włosów Eleven Australia?

Eleven Australia

Specyficzne warunki panujące w Australii: silne słońce, porywisty wiatr, sprawiły, że naukowcy z laboratorium marki Eleven Australia opracowali wyjątkowy produkt zapewniający włosom aż 11 korzyści pielęgnacyjno- ochronnych. Dzięki niemu Australijki poczuły ukojenie i nawilżenie, a ich włosy stały się odżywione, pełne blasku i sprężyste. Oferta marki zaczęła się z czasem rozszerzać, proponując dzisiaj szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Kosmetyki do włosów Eleven Australia – czym się wyróżniają?

Eleven Australia

Kosmetyki marki Eleven Australia z bellita.pl wyróżniają się nowym i świeżym podejściem do pielęgnacji ciała i włosów. Marka została założona w 2011 roku z potrzeby stworzenia prostych w stosowaniu kosmetyków, które są odpowiednie dla każdego typu włosów. Marka łączy w sobie skuteczność działania, australijski styl życia, jak i naturalne składniki. Produkty powstają z myślą o środowisku naturalnym, jak i zwierzętach, dlatego nie są testowane na zwierzętach. Preparaty gwarantują kojąco-naprawczą, silnie nawilżającą kurację do włosów. Cechują się prostotą, ale mają precyzyjnie skomponowany skład, który zapewnia ich wysoką jakość i skuteczność.  

Zalety kosmetyków do włosów Eleven Australia

Kosmetyki charakteryzują się odżywczo – wzmacniającym działaniem na włosy. Silnie nawilżają, a jednocześnie gwarantują ochronę przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Formuły tych kosmetyków mają w swoim składzie specjalne składniki, w tym: hydrolizowane proteiny pszenicy oraz hydrolizowaną skrobię pszeniczną. Ich zawartość sprawia, że przywracają włosom komfort oraz optymalne nawilżenie, jednocześnie skutecznie zabezpieczają przed gorącymi promieniami słońca, jak i silnym wiatrem. Regularne stosowanie kosmetyków przynosi wiele korzyści, pozostawiając włosy lśniące, gładkie i nawilżone.