Kosmetyki

Zalety kosmetyków Olaplex

olaplex

Technologia Olaplex została stworzona w Stanach Zjednoczonych, ta nowatorska metoda pozwala odzyskać blask nawet najbardziej zniszczonym włosom. Specyfiki Olaplex stosuje się na włosy, którym brakuje blasku i atrakcyjnego wyglądu.Kosmetyki do włosów Olaplex odbudowują zniszczone mostki dwusiarczkowe we włosach. Na czym polega zabieg i jakie są zalety tych niesamowitych kosmetyków?

Jak działają kosmetyki Olaplex?

Pierwszy kosmetyk Bond Mulitiplier stosowany jest podczas farbowania, rozjaśniania lub keratynowego prostowania włosów przez fryzjera. Kosmetyki do włosów Olaplex stosuje się od razu po zabiegu fryzjerskim na około 5 minut.

Kolejny krok to użycie Bond Perfectora, który podbija działanie tego pierwszego. Ma inne stężenie, a w składzie można znaleźć środki poprawiające kondycję włosów. Na włosach można je pozostawić około 20 minut. Stosuje je fryzjer od razu po pierwszym kroku.

Trzeci krok to Hair Perfector, który jest stosowany w zaciszu domowym. Ma on za zadanie podtrzymać efekt uzyskany podczas kuracji u fryzjera. Im bardziej zniszczone są włosy tym dłużej należy oddziaływać na nie dobrymi składnikami kosmetyków Olaplex.

Kosmetyki do włosów Olaplex – zalety

  • Wygładzenie włosów
  • Kosmetyki nabłyszczają włosy od nasady po same końcówki
  • Włosy ulegają optycznemu pogrubieniu i wydaje się, że jest ich więcej
  • Łatwiej je rozczesać, są dużo bardziej sypkie
  • Włosy stają się elastyczne i sprężyste
  • Po stosowaniu kosmetyków Olaplex włosy przestają się puszyć oraz elektryzować.

Zabieg Olaplex regeneruje zniszczone włosy, potrafi zdziałać cuda na najbardziej spalonych przez słońce i farbowanie włosach. Maski Olaplex są oparte na naturalnych olejach roślinnych i dają niesamowite efekty. Dzięki odbudowie mostków dwusiarczkowych zostaje wzmocniona struktura włosów, stają się one bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.