Zabiegi estetyczne

Kolczyki bez bólu


Przekłuwanie ciała jest od wieków obecne w wielu kulturach świata. Stosowanie piercingu twarzy i nosa pełniło ważną funkcję już w starożytnych społecznościach, pozwalając na zamanifestowanie swojego statusu społecznego, pochodzenia czy po prostu na podkreślenie urody. Piercing nie jest więc nowym zjawiskiem, lecz towarzyszy nam od wielu pokoleń. Jednak przekłuwanie ciała, nawet dokonywane we współczesnych sterylnych warunkach nie musi odpowiadać każdemu. Jest trwałą ingerencją w organizm i może wiązać się z efektami ubocznymi.

Fake kolczyk do nosa, kreatywne i sprytne rozwiązanie


Czy musisz rezygnować z noszenia kolczyka w nosie jeśli boisz się bólu, blizn lub nie wiesz, czy przekłuwanie ciała to pomysł dla Ciebie? Dobrym rozwiązaniem tego problemu są fake kolczyki do nosa, czyli takie, które wyglądają jak prawdziwe,ale nie wymagają dokonywania chirurgicznych zmian na Twojej twarzy. Wystarczy je bezboleśnie i szybko założyć na nos, kiedy tylko tego potrzebujesz i łatwo zdjąć w dowolnym momencie. Twój fake septum będzie wyglądał bardzo realistycznie i nikt nie będzie podejrzewał, że nie jest prawdziwy.

Używając takiej biżuterii łatwo bawić się stylami i zmieniać ją na inne modele w zależności od nastroju. Fake piercing do nosa pozwala na szybkie i twórcze wyrażenie siebie. Raz możesz założyć delikatny i migoczący kamień innym razem mocną, rockową ozdobę. To świetny produkt do okazjonalnego stosowania, na przykład podczas wyjść na koncerty czy imprezy. A jeśli chcesz tylko poprawić sobie nastrój, zaskakując kogoś bliskiego nowym wizerunkiem trudno o bardziej spektakularną i łatwą metamorfozę niż ta przy użyciu kolczyka do nosa fake.