Kosmetyki

Pielęgnacja włosów z Milk Shake

Pielęgnacja włosów z Milk Shake

Milk Shake farba do włosów posiada kondycjonującą i ochronną bazę kosmetyczną, która utrzymuje integralność włosów i kondycjonuje trzon włosa, chroniąc jednocześnie skórę głowy i włosy podczas procesu koloryzacji. Farba posiada wysoki procent skoncentrowanych, czystych, stabilnych pigmentów wysokiej jakości, aby zagwarantować długotrwałe perfekcyjne pokrycie siwizny, błyskotliwe, intensywne odcienie, konkretną kontrolę odcienia i żywy, lśniący kolor. Milk shake to innowacyjna i delikatna kosmetyczna farba do włosów, która daje doskonałe rezultaty. Całkowicie wolny od amoniaku i nadtlenku, produkt ten respektuje strukturę włosów bez modyfikacji.

Fenomenalne produkty do włosów od Milk Shake

Milk Shake zawiera kondycjonującą bazę z protein mleka, masła Shea i oleju arganowego. Jest wzbogacony o ekskluzywny kompleks antyoksydacyjny, który gwarantuje lepszą trwałość koloru i pozostawia włosy błyszczące, odżywione i bogate w promienny kolor. Produkt ten jest idealny do nadawania pasemek włosom naturalnym i/lub farbowanym, do pokrywania wyglądu siwych włosów, do tonowania po rozjaśniaczach lub częściowych pasemkach oraz do intensyfikacji tonu po utleniających kolorach. Może być stosowany do tonowania włosów naturalnych i przedłużanych. 

kosmetyk do włosów marki milk shake

Jak używać produktów Milk Shake?

W przypadku obecności siwych włosów stopień zamaskowania, jak również intensywność tonu, będzie zależała od porowatości włosów. Zaleca się wykonanie testu pasmowego w celu weryfikacji wyniku. W przypadku włosów bardzo porowatych należy rozcieńczyć wybrane odcienie farbą Clear Direct, aby kontrolować intensywność koloru. Bez względu na to, czy masz włosy kręcone, proste, cienkie, grube, farbowane, zniszczone, istnieje gama produktów Milk Shake, która zapewni Ci najlepsze rezultaty przy prostej pielęgnacji włosów! Dodatkowo, produkty Milk Shake pachną wyśmienicie.