Kosmetyki

Czy warto stosować Blistex do ust?

blistex do ust

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób o siebie dba. Coś w tym jest, ale wciąż niektórzy zaniedbują pewne części swojego ciała. Ciężko uwierzyć, ale sporo osób zapomina o dbaniu o swoje usta. Niektóre osoby myślą, że ograniczenie się do oblizywania warg będzie wystarczające. Tak nie jest. Na całe szczęście w aptekach i drogeriach można znaleźć sporo ciekawych i co najważniejsze dobrych preparatów właśnie do pielęgnacji ust. Jednym z nich jest pomadka Blistex.

Jakie są korzyści ze stosowania pomadki Blistex?

Na pewno stawiając na Blistex do ust (https://www.aptekagalen.pl/blistex.html) można liczyć na uśmierzenie bólu ust. Nadaje się do osób zmagających się z opryszczką. Blistex może się pochwalić wyjątkową lekką konsystencją. Dzięki temu, można liczyć na łatwą aplikację. Koniec z bolącymi i popękanymi ustami.

Blistex sprawia także, że gojenie jest mocno przyspieszone. Można także liczyć na:

  • intensywne nawilżenie,
  • regenerację ust,
  • odzyskanie zdrowego wyglądu ust.
blistex

Czy pomadka Blistex posiada filtr SPF 10?

Sporo osób się zastanawia, czy Blistex posiada specjalny filtr SPF 10. Jak to wygląda w rzeczywistości? Na pewno nikt się nie zawiedzie, ponieważ pomadka ra chroni przed szkodliwym działaniem wszelkich promieni UVB. Jest polecany dla wszystkich osób, które są narażone na silne działanie słońca. Szczególnie poleca się ten balsam na upalne dni, ale nie tylko. Podczas przejażdżki na nartach także się sprawdzi.

Tak naprawdę warto mieć przy sobie zawsze tę pomadkę. Jej aplikacja to kilka sekund, a usta są poprawnie zabezpieczone, co jest niezwykle ważne. Warto mieć to na uwadze.