Kosmetyki

Szampon Allerco – czy jest wart swojej ceny?

Allerco szampon

Szampony nawilżające są prawdziwym wybawieniem dla osób borykających się z problemem suchej, skłonnej do podrażnień skóry głowy. Jakie składniki powinien zawierać dobry szampon? Czy szampon Allerco spełnia te wymagania?

Przyjazne skórze składniki szamponu Allerco:

  • lecytyna
  • kwas mlekowy
  • wyciąg z palmy murumuru
  • ekstrakt z lnu
  • ekstrakt z z czarnego owsa
  • molekuła Regen7
  • gliceryna

Allerco szampon nawilżający przyjazny alergikom

Formuła szamponu Allerco dostępnego tutaj została opracowana z myślą o skórach najdelikatniejszych. W jego składzie znajduje się wiele substancji, które mają za zadanie przywrócić naskórkowi równowagę hydrolipidową, ograniczyć uporczywe swędzenie i świąd oraz zadbać o wygląd włosów na całej ich długości. Ekstrakt z lnu dodaje włosom blasku i elastyczności, gliceryna i kwas mlekowy dbają o nawilżenie, a molekuła Regen7 korzystnie wpływa na zdrowie skóry, chroniąc ją przed powstawaniem podrażnień i stanów zapalnych.

Kompozycja składników zawarta w szamponie Allerco jest bezpieczna. Nie znajdziemy w niej bowiem szkodliwych konserwantów takich jak na przykład owiane złą sławą parabeny. Próżno w nim szukać również agresywnych środków myjących, które u wielu osób wywołują silne przesuszenie i inne problemy skórne. Mowa o SLS i SLES.

Ekstrakty roślinne w szamponach – dlaczego są ważne?

Warto wybierać kosmetyki, które obfitują w wyciągi roślinne. W naturze tkwi siła! O ile oczywiście nie występują żadne indywidualne przeciwskazania do stosowania wybranych ziół/roślin!

Ekstrakty roślinne odżywiają cebulki włosów, stymulują ich porost, ograniczają wypadanie, przywracają skórze równowagę oraz nadają im blask.