Zabiegi estetyczne

Depilacja laserowa – z czym się to je?

depilacja laserowa

Zabiegi depilacji laserowej należą do jednych z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych wśród wielu kobiet, które pragną zadbać o swój wygląd i wyzbyć się konieczności regularnego samodzielnego golenia lub depilowania partii ciała. Skuteczność tych zabiegów jest bardzo duża, szczególnie gdy ma się ciemne włosy. Profesjonalny zabieg depilacji w Białymstoku zajmuje jedynie kilka minut, nie boli i nie daje żadnych powikłań. Przyjrzyjmy się dokładnie, jak to wygląda i w jaki sposób cały zabieg jest wykonywany przez specjalistów?

Jak wygląda taka depilacja?

W trakcie zabiegu, którym jest laserowa depilacja w Białymstoku lekarz lub kosmetolog przykłada do określonej okolicy specjalną sondę laserową, która wysyła ukierunkowane promieniowanie laserowe. Pod jego wpływem dochodzi do obumarcia komórek melanocytów w obrębie macierzy włosa, co daje automatyczną agenezję całego mieszka. Zabieg należy kilkukrotnie powtarzać, aby laserowa depilacja w Białymstoku była skuteczna.
Po zabiegu trzeba koniecznie unikać promieniowania słonecznego i stosować mocne kremy z filtrem. Z zabiegu nie powinny korzystać osoby w ciąży, opalone, o jasnych włosach oraz chore na schorzenia dermatologiczne.

Profesjonalna laserowa depilacja Białystok to bardzo prosty i szybki zabieg!