Kosmetyki

Pomadki wibo million dollar lips

wibo million dollar lips

Pomadki Wibo million dollar lips stały się ostatnio prawdziwym, drogeryjnym hitem. Co zaważyło o ich popularności? Z całą pewnością ich cena, która jest bardzo przystępna i osiągalna z pewnością dla każdego, a jednocześnie doskonała formuła i efekt, który trudno uzyskać za takie pieniądze. Wibo bardzo szybko wyrobiło sobie na rynku pozytywną opinię i zasłynęło jako tańszy i równie dobry odpowiednik, znanych matowych pomadek spod loga największych firm kosmetycznych.

Czym jest Wibo million dollar lips?

Matowe pomadki od Wibo bardzo szybko stały się tak popularne, że znalezienie drogerii, w której jeszcze się nie wyprzedały, graniczyło z cudem. Podczas największego szału na te pomadki, sprzedawały się one w niemalże hurtowych ilościach, a magazyny nie nadążały z ich sprowadzaniem.

Co sprawiło, że stały się one tak rozchwytywane?

Przede wszystkim Million dollar lips zostało wprowadzone na rynek w sześciu różnych wariantach kolorystycznych. Wśród nich znajduje się krwista czerwień, brudny róż, który stał się najpopularniejszą wersją kolorystyczną tej pomadki oraz różne odcienie jasnego różu.

Wszystkie odcienie są bardzo intensywne i przede wszystkim trwałe. Utrzymują się na ustach w doskonałym stanie nawet przez kilka godzin. Także proces ich ścierania się jest stopniowy i delikatny. Pomadka ściera się równomiernie, dzięki czemu na ustach nie powstają przebarwienia albo oddzielające się warstwy pomadki.