Zabiegi estetyczne

Czym jest zabieg fotoodmładzania i jak on wygląda?

odmładzanie laserowe - twarz

Coraz więcej osób zainteresowanych medycyną zatrzymującą starzenie zastanawia się nad nowymi i mniej inwazyjnymi metodami terapeutycznymi. Istotnie, medycyna coraz bardziej stara się działać z ograniczeniem inwazyjności, powikłań oraz dyskomfortu pacjentów. Idealnym zabiegiem, będącym swoistym wstępem do zabiegów medycyny estetycznej jest na pewno Białystok fotoodmładzanie.

Czymże jest ten zabieg?

Brzmi interesująco, prawda? Zabieg ten polega na naświetlaniu skóry niskoenergetycznym promieniowaniem laserowym. Profesjonalny zabieg fotoodmładzania laserowego rekomendowany jest zwłaszcza pacjentom z ograniczoną elastycznością skóry, przebarwieniami, zmianami w obrębie porów skórnych, plamami i zmianami naczyniowymi. Zabieg ten wykorzystuje pulsy światła laserowego, które mają zbawienne działanie dla stymulacji metabolizmu w obrębie komórek naskórka i skóry właściwej.

Co to powoduje?

W trakcie zabiegu dochodzi przede wszystkim do stymulacji angiogenezy, czyli powstawania nowych naczyń. Powstają głównie nowe naczynia włosowate, które odżywiają skórę i przyczyniają się do pobudzenia procesów regeneracyjnych. Zabieg fotoodmładzania laserowego skóry trwa kilka minut i pozwala skutecznie usuwać wszelkie zmiany skórne, będące następstwem starzenia się!