Uncategorized

Cellulit – pozbądź się go raz na zawsze!

Pomarańczowa skórka to określenie jednego z wrogów kobiecego ciała. Mieści się najczęściej na udach, tworzy się nawet wtedy, gdy zdrowo żyjemy i powoduje kompleksy… Cellulit, bo o nim mowa, to problem, który dotyczy wielu kobiet. Mają go zarówno te szczuplejsze, jak i te noszące większy rozmiar. Dotyka zarówno osoby prowadzące zdrowy tryb życia, jak i te, które nie przestrzegają żadnej diety. Problem dotyczy także Ciebie? Sprawdź, jakie sposoby mogą pomóc Ci w pozbyciu się tego niechcianego gościa.

klinika urody białystok

Karboksyterapia – nie tylko na cellulit

Karboksyterapia to jeden z hitów ostatnich lat. Zabieg jest niedrogi, a daje efekty bardzo szybko. Polega na wstrzykiwaniu pod skórę dwutlenku węgla, który rozszerza naczynia krwionośne. Wszystko dzieje się za pomocą specjalnego aparatu zakończonego cienką igłą. Zabieg pozwala na redukcję cellulitu, nawet tego, który znajduje się w ostatniej fazie. Poza tym, karboksyterapia jest pomocna w problemie rozszerzonych naczynek, mało elastycznej skóry oraz nadmiaru tłuszczu.

Gdzie wykonać zabieg karboksyterapii?

Najważniejsze jest wybranie sprawdzonego miejsca, w którym wykwalifikowana kadra pomoże dobrać odpowiednie natężenie zabiegu do występującego u pacjenta problemu. Klinika urody Białystok to jedno z miejsc, gdzie można spotkać pomocną kadrę i wiele zabiegów, które pomogą zlikwidować cellulit.