Zabiegi estetyczne

Czym jest manicure hybrydowy?

manicure

Lakiery hybrydowe powoli wypierają tradycyjne metody malowania paznokci. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż hybryda ma całe mnóstwo zalet! Ta metoda zdobyła dużą popularność także we Wrocławiu. Czym wyróżnia się manicure hybrydowy?

Wyjątkowa wytrzymałość

Lakiery hybrydowe charakteryzują się znacznie większą trwałością, niż tradycyjne, zwykłe lakiery. To dzięki temu przekonuje się do nich coraz więcej kobiet. Lakiery hybrydowe wytrzymują na paznokciach 10- 14 dni i są odporne na odpryski. Sprawdzają się świetnie u kobiet, które wykonują dużo czynności ręcznie, na przykład mają mnóstwo obowiązków domowych lub wykonują ciężką, fizyczną pracę.

Manicure hybrydowy we Wrocławiu

Aby mieć pięknie pomalowane paznokcie, warto skorzystać z usług licznych salonów kosmetycznych. Manicure hybrydowy we Wrocławiu jest wykonywany przez liczne manicurzystki, które potrafią sprawić, że lakier przez długi czas będzie dobrze wyglądał. Salony kosmetyczne oferują zazwyczaj duży wybór kolorów lakierów hybrydowych, pochodzących od znanych producentów. Lakiery znanych marek są gwarancją trwałości, odporności na uszkodzenia, a także pięknego, długotrwałego koloru.
Dzięki usługom oferowanym przez salony kosmetyczne, paznokcie Wrocław zawsze wyglądają świetnie!