Kosmetyki

Makeup revolution x soph extra spice – przegląd najciekawszych kolorów z palety

makeup revolution x soph extra spice

Makeup revolution x soph extra spice to nowość firmy, która odbiła się ogromnym echem w makijażowym świecie. Na tle innych propozycji palet do oczu, zdecydowanie wybija się intensywnością odcieni, które mogą okazać się idealnym wyborem na nadchodzące lato. Niewątpliwą zaletą produktu jest fakt, że w palecie znaleźć można nie tylko szalone kolory, ale także dzienne i neutralne propozycje, które mogą posłużyć jako uzupełnienie mocnego looku. Zastosowane samodzielnie – stworzą makijaż delikatny, nadający do się np. do pracy.

makeup revolution x soph extra spiceNajciekawsze kolory w palecie

Infinity – to metaliczna, wręcz foliowa szarość. Przez swoją poświatę pod różnym kątem widzenia wpada w odcienie srebra lub niebieskiego. Must have dla osób lubiących chłodne odcienie na oczach! Może okazać się idealnym wyborem do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka lub do zastosowania samodzielnego – na całą powiekę. Twenty One to cień o wykończeniu satynowym. Bardzo nieoczywisty odcień – dla jednych malinowy, dla drugich ciemny róż. To kolor dla osób odważnych, który jako pierwszy „krzyczy” w palecie. Vitamin C – idealny wybór do letnich makijaży – piękna, matowa żółć, która podbije kolor każdej tęczówki. Wśród kolorów bazowych wyróżnić należy dobrze napigmentowany Chocolate Orange oraz Cookie Dough.

Spora ilość kolorów i bogata kolorystyka palety sprawia, że jest ona chętnie wybierana nie tylko przez osoby początkujące, ale także przez doświadczone makijażystki.