Kosmetyki

Zalety hybrydowej stylizacji paznokci

lakiery hybrydowe

Manicure hybrydowy szybko zdobył sobie ogromną popularność i na pewno należy spodziewać się, że w najbliższym czasie się to nie zmieni. Nie ma w tym niczego dziwnego, gdyż stylizacja ta ma wiele zalet.

lakiery hybrydowePrzede wszystkim trwałość

Do niedawna kobiety, które chciały cieszyć się idealnym wyglądem paznokci przez długi czas, bez konieczności ich malowania co kilka dni, musiały decydować się na wykonanie tipsów. Wiele lakierów hybrydowych jest lepszych między innymi pod tym względem, że są naturalne. Lakiery hybrydowe nakłada się na naturalne płytki, a jednocześnie są one dużo bardziej trwałe niż zwykłe emalie. Jest to więc doskonały złoty środek, satysfakcjonujący mnóstwo kobiet. Taka stylizacja zapewnia trwałość efektu nawet do kilku tygodni, przy czym kiedy paznokcie odrosną, nie zawsze trzeba zdejmować warstwę lakieru, można dokonać uzupełnienia, co chroni płytki przed osłabieniem. Pod odporną na uszkodzenia warstwą lakieru można też wreszcie zapuścić naturalne paznokcie – jest to doskonała opcja dla posiadaczek słabych i kruchych paznokci.

Samodzielny manicure

Nie bez znaczenia jest też fakt, że manicure wykonuje się na tyle łatwo, iż poradzić może sobie z tym praktycznie każda kobieta. Pozwala to na duże oszczędności, gdyż wystarczy jednorazowo zakupić zestaw, a potem dokupować już tylko preparaty, które nie kosztują wiele. Umożliwia to poczynienie znacznych oszczędności, gdyż regularne wykonywanie manicure hybrydowego u kosmetyczki może generować spore koszty. W ten sposób można niedrogo mieć zawsze idealne paznokcie.