Akcesoria kosmetyczne

Palety cieni dla wymagających kobiet

Oryginalne palety cieni marki Anastasia Beverly Hills biją rekordy sprzedaży na całym świecie i nie inaczej jest również w Polsce. Jeszcze kilka lat temu kosmetyki ABH Soft Glam można było kupić jedynie w zagranicznych sklepach. W dzisiejszych czasach sytuacja odwróciła się o 180 stopni, dzięki czemu każdy jest w stanie zamówić swoją wymarzoną paletę cieni również w Polsce .

 

 

Czym charakteryzują się formuła cieni?

 

Cienie Anastasia Soft Glam to przede wszystkim dość mocno napigmentowane i lekko sprasowane maty, dzięki którym można błyskawicznie stworzyć rewelacyjny makijaż. Anastasia Soft Glam doskonale się blendują i idealnie przyczepiają się do powiek, dlatego też tak wiele kobiet decyduje się na ich zakup. Warto wspomnieć o tym, że maty w paletach Anastasia Beverly Hills Soft Glam mają tak naprawdę trzy różne formuły. Pierwsza to beztalkowa Modern Reinassance, druga to formuła z talkiem Subculture, a ostatnia to formuła beztalkową z gliceryną, czyli Norvina.

 

 

Na jaką formułę postawić?

 

Kobiety, które w pierwszej kolejności cenią sobie maty, powinny jak najszybciej postawić na Modern, który w tym konkretnym przypadku sprawdzi się najlepiej. Soft Glam to idealny wybór z kolei dla tych Pań, które mają stosunkowo niewiele cieni. Po kosmetyki tego typu powinny sięgnąć również te kobiety, które preferują klasyczną kolorystykę i nie chcą za bardzo szaleć z nowymi odcieniami. Pod względem jakości kosmetyki Anastasia Beverly Hills Soft Glam w każdej formule nie mają sobie równych. Jedyną barierą palety cieni ABH Soft Glam może okazać się dość wysoka cena, ale jest to jedna z tych inwestycji, która na pewno szybko się zwróci.