Zabiegi estetyczne

Na czym tak naprawdę polegają zabiegi odchudzające?

W Polsce zabiegi odchudzające cieszą się sporym zainteresowaniem, ale pomimo tego wiele osób nie ma zielonego pojęcia na czym one tak naprawdę polegaj. W niniejszym artykule znajdą Państwo odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

W chwili obecnej jednym z najpopularniejszych zabiegów odchudzających we Wrocławiu jest lipoliza iniekcyjna: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/zabiegi-rf. Zabieg ten najprościej rzecz mówiąc polega na rozbiciu nagromadzonej tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach naszego ciała. Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzykiwaniu specjalnych substancji, które stopniowo niszczą tkankę tłuszczową. Rozbity tłuszcz automatycznie trafia do wątroby, gdzie w wyniku naturalnych procesów oczyszczania jest on wydalany. Zabieg ten można stosować nawet na bardzo newralgiczne partie ciała. Mowa tutaj między innymi o brzuchu, pośladkach, biodrach i udach.

Na czym polega lipoliza ultradźwiękowa?

Lipoliza ultradźwiękowa to specjalne zabiegi odchudzające we Wrocławiu, które zarezerwowane są dla osób zmagających się z otyłością miejscową. Zabieg ten najprościej rzecz mówiąc także poleca na rozbiciu i uszkodzeniu błony komórkowej poszczególnych komórek tłuszczowych. Możliwe jest to do zrealizowania za pomocą ultradźwięków o odpowiedniej częstotliwości i mocy. Największą zaletą zabiegu jest nie tylko jego skuteczność, ale również duża dostępność i konkurencyjna cena. Jeden zabieg w profesjonalnym salonie kosmetycznych wiążę się z wydatkiem około 300 zł. Po zabiegu warto wykonać również drenaż limfatyczny, który znacząco przyśpiesza odprowadzanie komórek tłuszczowych.