Akcesoria kosmetyczne

Lakier hybrydowy bez lampy – czy to możliwe?

hybrydy

W dzisiejszych czasach lakiery do hybryd całkowicie zrewolucjonizowały podejście do zdobienia paznokci. Jest to w chwili obecnej najlepsza alternatywa dla tipsów i paznokci przedłużanych metodą żelową. Mało osób zdaje sobie sprawę jednak z tego, że ta niesamowita emalia polimerowa nie zawsze potrzebuje do utwardzenia lamp UV.

Hybrydy bez lamp

Na półkach sklepowych coraz częściej można znaleźć lakier hybrydowy bez lampy. Jest to doskonały wybór przede wszystkim dla tych kobiet, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z hybrydami i boją się po prostu, że zniszczą im się paznokcie. Sporą zaletą tego typu lakieru jest także to, że nie trzeba dokupować specjalnej lampy UV, która niestety nie należy do najtańszych wydatków.

Jakie największe zalety?

Lakiery do hybryd bez lamp UV są bardzo łatwe w zmywaniu. Jak powszechnie wiadomo tradycyjny lakier do paznokci bardzo często wymaga rozmiękczenia w acetonie. W przypadku lakieru hybrydowego bez lampy można skorzystać jedynie z pomocy dobrego zmywacza. Pamiętać należy jednak o tym, że tego typu preparat nie zapewni tak fantastycznej trwałości, jak prawdziwe lakiery hybrydowe. W chwili obecnej jest to najszybsza i jednocześnie najtańsza metoda na wykonanie profesjonalnego manicure hybrydowego.

Jakie akcesoria?

Aby nałożyć idealny lakier hybrydowy warto postawić na odpowiednie akcesoria. Przydać może się nie tylko porządny pilnik i blok polerski, ale również waciki bezpyłowe i bazy UV. Nie można zapominać także o niezastąpionym top coatu i odtłuszczaczach.