Akcesoria kosmetyczne

Sztuczne rzęsy na pasku. Jak wybrać te najlepsze?

W drogeriach do dyspozycji jest pełna gama sztucznych rzęs na paskach. Jeśli także myślisz o zakupieniu takiego dodatku do wykonania efektownego makijażu, sprawdź, czym warto kierować się podczas ich wyboru!

Sztuczne rzęsy są chętnie wybierane na ważne okazje, między innymi zakładane są na randki, przyjęcia, ślub oraz wesele czy też na sesje zdjęciowe. Najczęściej wybierane są sztuczne rzęsy na pasku, które składają się z włosków umieszczonych na cienkim, bezbarwnym i elastycznym pasku przykładanym do powieki i przyklejanym z użyciem kleju.

O czym warto pamiętać podczas doboru sztucznych rzęs? Warto postawić na jakość, ponieważ wtedy efekt makijażu na pewno będzie spektakularny!

Sztuczne rzęsy – jak dobrać te najlepsze?

Aby zakupić sztuczne rzęsy, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, w tym między innymi na materiał, z którego są one wykonane, a także na ich wygląd.

Do produkcji sztucznych rzęs stosowane są następujące materiały:

  • włoski syntetyczne,
  • włoski zwierzęce,
  • włoski ludzkie.

Najlepszym wyborem będą rzęsy bazujące na włoskach zwierzęcych i ludzkich, na przykład rzęsy na pasku Ardell, które mają dużo pozytywnych opinii od swoich użytkowniczek.

Przy kupnie rzęs warto też dopasować je do okazji. Gdy efekt ma być delikatny, warto wybrać rzęsy krótsze, mniej gęste. Dobrym zakupem mogą być też oferowane przez Ardell połówki rzęs, które zakłada się w zewnętrznym kąciku oka.

Jeśli jednak ważny jest spektakularny rezultat, warto postawić na rzęsy grube i gęste, które natychmiast przyciągają uwagę.

Sztuczne rzęsy – ile kosztują?

Za sztuczne rzęsy trzeba będzie zapłacić najczęściej od około 19 do 50 złotych w zależności od ich typu.

Szeroka gama rzęs czeka obecnie w sklepach internetowych – to właśnie tam można znaleźć je w wielu wariantach do wyboru oraz w bardzo atrakcyjnych cenach.

Źródło: www DarmarSklep