Paznokcie

Manicure hybrydowy – krok po kroku

Manicure hybrydowy to sposób na idealne paznokcie. W dzisiejszym artykule dowiesz się tego jakie produkty wybrać, jak maluje się paznokcie oraz ile utrzymuje się lakier. Do wykonania takiego manicure’u potrzebować będziesz takich produktów, jak: baza pod lakier hybrydowy, ibd top, lakier hybrydowy, pilniczek, zmiękczacz skórek, lampa uv.

Wysokiej jakości produkty do wykonywania manicure

Baza pod lakier hybrydowy z całą pewnością spełnia wiele funkcji. Przede wszystkim sprawia, że paznokieć jest gotowy na lakier hybrydowy, który na suchą skórkę nie wpłynie, aż tak dobrze. Bazą należy pomalować każdy paznokieć, a następnie utwardzić go pod lampą UV. Czynność powinna trwać około jednej minuty. W tym czasie baza wyschnie. Kolejnym krokiem jest pomalowanie paznokci swoim ulubionym lakierem hybrydowym. Lakier również musi być utwardzony. Następnie należy:

  • pomalować paznokcie topem
  • utwardzić top
  • pomalować paznokcie odżywką

Piękne paznokcie

Wiele kobiet zastanawia się nad tym, ile utrzyma się manicure hybrydowy. Wszystko zależy od jakości produktów. Jeśli jakość jest naprawdę wysoka to lakier utrzyma się nawet kilka tygodni. Jeśli zaś produkty będą z niższej półki to na pewno manicure będzie prezentował się ładnie do dwóch tygodni. Baza pod zel ibd ma znaczenie – www. Powinna mieć bowiem dobrej jakości składniki. Aktualnie dobre bazy można zakupić w sklepach internetowych z akcesoriami do wykonywania manicure. Ibd top to kolejny produkt, który polecany jest przez kosmetyczki. Nie kosztuje on wiele, a działa cuda. Dzięki takiemu topowi paznokcie wyglądają ładnie przez dłuższy czas, a dodatkowo błyszczą się. Baza pod zel ibd polecana jest przez profesjonalistów, więc ma sporo zalet. Jeśli wykonuje się paznokcie w domowym zaciszu, warto zaopatrzyć się w dobre produkty, które sprawią, że manicure będzie wyglądał rewelacyjnie.