Paznokcie

Czym jest baza kauczukowa?

baza kauczukowa

Baza kauczukowa jest bardzo uniwersalnym i pożądanym produktem. A to dlatego, że łączy w sobie właściwości żelu oraz hybrydy. Baza kauczukowa może być stosowana jako podkład do manicure hybrydowego oraz świetnie sprawdzi się podczas przedłużania płytki paznokcia. Baza kauczukowa jest używana przez salony kosmetyczne oraz profesjonalne manikiurzystki.

Czy baza kauczukowa jest dobrym produktem do stylizacji paznokci?

Baza kauczukowa jest produktem kosmetycznym, który wpływa na przedłużenie trwałości wykonywanej stylizacji paznokci. Baza kauczukowa od Makear ma bardzo gęstą konsystencję, dlatego jest niezwykle prosta w aplikacji, której dokonuje się bezpośrednio na płytkę paznokcia. Po nałożeniu jej równomiernie na powierzchni paznokcia należy utwardzić w lampie. Po czym jest bardzo mocna i trwała, dzięki czemu wykazuje dużą odporność na odpryśnięcia i uderzenia oraz złamania dlatego jest to produkt bardzo ceniony przez manikiurzystki oraz klientki. Warto podkreślić, że paznokcie, które zostały pokryte bazą kauczukową nie tylko wyglądają pięknie, ale są niezwykle wytrzymałe.

Baza kauczukowa – jako produkt do przedłużania paznokci

Baza kauczukowa jest produktem kosmetycznym służącym do przedłużania paznokci. Można to zrobić na formie, na naturalnej płytce oraz na tipsie. Dzięki niej można wydłużyć paznokcie nawet o 4 milimetry. Użycie bazy kauczukowej jest bardzo proste, ponieważ wymaga jedynej aplikacji na płytkę paznokcia przy czym aplikacja wygląda identycznie jak w przypadku bazy do hybryd. Dużym atutem jest jej konkretny kolor, który będzie wolny od odbarwień, a także doskonale pokryje nierówności płytki. Jak można zauważyć baza kauczukowa jest to niezwykle przydatny produkt kosmetyczny używany przez renomowane salony oraz manicurzystki.

Baza kauczukowa pomaga w zadbaniu o trwały manicure, który będzie prezentował się pięknie na dłoni, nawet przez kilka tygodni. Ponadto wzmacnia naturalną płytkę paznokcia i zabezpiecza ją przed różnego rodzaju uszkodzeniami czy odpryśnięciami.