Dodatki

Na jaki zapach warto postawić tej jesieni?

Jesienią i zimą w domach goszczą świeczki zapachowe, które tworzą w pomieszczeniach specjalną aurę. Domownicy chętnie je zapalają, gdyż dzięki nim jest przytulniej i bardziej klimatycznie. Od dobrych kilku lat, ogromnym powodzeniem w wielu domach cieszą się świeczki yankee candle. Te niepozorne, szklane słoiczki zachwycają tak pięknymi i oryginalnymi zapachami, że trudno im się oprzeć.

Świeczki pachnące na milion sposobów

Firma, wychodząc klientom naprzeciw stworzyła tak wiele, różnorodnych zapachów, że naprawdę ciężko na zakupach zdecydować się tylko na jeden z nich. W ich kolekcji są takie aromaty jak np.: zapach lasu, zapach świąt Bożego Narodzenia, zapach świeżego śniegu, zapachy cytrusowe, czekoladowe, waniliowe, cynamonowe, a nawet zapachy kawowe. Ponadto, w specjalnych słoiczkach umieszczone są świeczki pachnące, które przypominają mieszkanki różnych, dobrze skomponowanych ze sobą aromatów. Dzięki czemu można znaleźć pośród nich takie nazwy jak np.: dynia z przyprawami, szałwia z cytryną, zapach bzu, zapach świątecznych ciasteczek, pierników oraz wiele innych aromatów, które ma się ochotę nawet i zjeść.

Gdzie się sprawdzają takie świeczki zapachowe?

Świeczki yankee candle nie tylko pięknie pachną, ale też świetnie wyglądają, co oznacza, że są doskonałą ozdobą każdego miejsca, w którym się znajdują. Fanki tego asortymentu zgodnie twierdzą, że wystarczy 15 minut zapalonej świeczki, by cudowny zapach unosił się we wszystkich pomieszczeniach. Najczęściej domownicy zapalają je więc w salonach, sypialniach, jadalniach kuchniach, a nawet w biurach. I co ciekawe, nie tylko klienci indywidualni pokochali te świeczki. Coraz częściej można je poczuć również w miejscach publicznych – zakłady usługowe, hotele, kawiarnie oraz restauracje w ten sposób umilają czas w danym miejscu klientom.

Źródło: www.lavandin.pl