Paznokcie

Sekret na piękne i zadbane stopy

Pedicure hybrydowy znany jest głównie z tego, że łączy ze sobą dwie ważne kwestie – troskę o nienaganny wygląd stóp oraz także wygodę. Kiedy zostaje wykonany bardzo profesjonalnie to jest w stanie wytrzymać bardzo długo, poza tym oszczędza się czas i pieniądze. Co warto jednak o nim wiedzieć?

Szczegóły stylizacji

Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że pedicure hybrydowy nie różni się prawie niczym od manicure paznokci u rąk, tak samo tutaj pedicurzystka robi obróbkę paznokcia i skórek, zmatowienie płytki, nakłada bazę oraz dwie warstwy wybranego koloru, aby zapewnić trwałość do 4 tygodni. Do utwardzania stosuje się za każdym razem lampę UV. 

Zalety pedicure hybrydowego

Zdecydowanie jedną z większych zalet tego zabiegu jest trwałość. Hybryda ma to w sobie, że łączy w sobie właściwości zwykłego lakieru do paznokci z właściwościami utwardzacza. Dzięki temu paznokcie cieszą się długą trwałością i głębokim kolorem. Nie straszne mu żadne warunki – czy to słona woda czy piaszczysta plaża w trakcie wakacji. Decydując się na buty z odsłoniętymi palcami, klapki, sandałki czy też boso, nie trzeba się przejmować tym, że lakier będzie odpryskiwał. W momencie kiedy nadchodzi zima pedicure pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości czasu. Tradycyjny lakier dość długo schnie, przez co czasami trzeba siedzieć bez ruchu długą chwilę, a hybryda utwardzona lampą UV jest nie do naruszenia, przez co bez skrępowania można założyć od razu pełne buty.

Duży wybór kolorystyki bez żadnych ograniczeń!

Gdy zobaczy się bardzo bogaty asortyment lakierów hybrydowych, to bardzo szybko możemy zauważyć, iż jest on różnorodny. Z pewnością każda kobieta znajdzie coś idealnego dla siebie. Po za tym wielobarwne odcienie a także ozdoby są bardzo wyjątkowym dodatkiem nawet do 4 tygodni bez odprysków oraz zarysowań.