Kosmetyki

W jaki sposób dbać o brodę?

Zdecydowanie coraz częściej można zobaczyć panów, którzy dbają o własną brodę. Długa broda i wąsy już nie kojarzą się z reliktem przeszłości i obciachem, a są częścią stylu po który sięga duża część mężczyzn. Nie dość, że dobrze zadbany zarost zwiększa pewność siebie i atrakcyjność, to w dodatku można łatwo dopasować ubrania. Czy łatwo jest zadbać o brodę i w jaki sposób to robić? Sprawdziliśmy to i zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Wizyta u barbera

Barber shopy to jeden z najszybciej rozwijających się branż w Polsce. Dawniej mówiono na nich „golibrody”, dziś natomiast przyjął się zwrot pochodzący z języka angielskiego „barber”. Przede wszystkim w większych miastach można zobaczyć ich praktycznie na każdej ulicy, co sprawia, że klienci otrzymują lepszej jakości usługi i zwiększa się konkurencyjność. Przede wszystkim są to miejsca, w których mężczyźni mogą poczuć się bardzo męsko, ponieważ jedynymi odbiorcami są właśnie panowie i przeważnie są również pracownikami. Barberzy to osoby, które przeszły kursy, więc z pewnością nie ma żadnych obaw co do tego, że ich robota zostanie wykonana niedokładnie, a przeważnie w takich salonach pracuje kilka osób, więc można wybierać do woli.

Kosmetyki

Wizyta u barbera to jedno, ale trzeba pamiętać o tym, że o brodę trzeba dbać codziennie, a nie tylko podczas wizyty. Jak dbać o brodę? Regularnie czesanie oraz smarowanie jej kosmetykami sprawia, że będzie wyglądać idealnie oraz mężczyzna będzie się po prostu dobrze czuć. Zawsze pojawiają się pytania, ile trzeba płacić za dobrej jakości kosmetyki, jednak jest to sprawa indywidualna. Na pewno jednak nie warto kupować najtańszych produktów, gdyż za nimi zazwyczaj w parze nie idzie jakość.