Kosmetyki

Bajeczne włosy? To możliwe!

Długie włosy to marzenie, czasem już z czasów dzieciństwa. Każda mała dziewczynka, która chciała być księżniczką i mieć piękne włosy do ziemi. Z wiekiem wiele z nich zrezygnowało z długości, na rzecz praktyczności frytury. Współczesne kobiety szybko myją włosy, szybko je suszą i czeszą.

Dodajmy do tego używanie prostownicy, lokówki, lakieru do włosów i innych utrwalaczy fryzury… Czy to znaczy, że długowłosym został już tylko fryzjer i drogie zabiegi? Na szczęście, Loreal Absolut Repair jest doskonałą alternatywą dla fryzjerskich nożyczek!

Długie włosy mogą być piękne! 

Czy oznacza to, że nie da się zapuścić ładnych włosów, a jedynym dla nich ratunkiem jest ciągłe ich ścinanie? Niekoniecznie! Niestety, żeby zapuścić piękne długie włosy, trzeba poświęcić im trochę uwagi.

Należy zmienić nawyki, takie jak czesanie i wycieranie mokrych włosów, ale przede wszystkim trzeba sięgnąć po odpowiednie kosmetyki. Seria Loreal Absolut Repair może pomóc przywrócić wiarę w siłę włosów. Dzięki niej włókna regenerują się, a co za tym idzie, nabierają one blasku i mocy. I takie niech rosną!

Korona na włosy

Niestety, nie każdy niekorzystny dla włosów czynnik da się wyeliminować. Nikt nie ma wpływu na wysokie temperatury, czy silny wiatr i niestety nikt nie jest w stanie podporządkować sobie dnia tak, by spędzić go tylko na pielęgnacji włosów.

Dzięki Loreal Absolut Repair nie trzeba już martwić się, że włosy są pod niewystarczającą opieką, a piękna fryzura stanie się urzeczywistnieniem dziecięcych marzeń. Zapuszczenie włosów stanie się przyjemnością i będzie można z dumą je prezentować.

Olśniewające i zachwycające będą piękną ozdobą dla pięknej właścicielki. I po co komu jakiś książę, jeśli można mieć włosy jak z bajki? Seria jest odpowiedzią na poszukiwania kosmetyków, które będą nadążały za współczesną, pędzącą kobietą, w której kryje się długowłosa księżniczka.