Kosmetyki

3 kosmetyki z linii Bielenda Fresh Juice, które powinnaś mieć

płyn micelarny Bielenda Fresh Juice

Dobrze dobrane kosmetyki to gwarancja pięknej i zadbanej skóry. Nie ma jednak wątpliwości, że ich wybór wcale nie należy do prostych. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników, w tym także styl życia i rodzaj cery. Właśnie dlatego kosmetyki, które sprawdzają się u jednej osoby, mogą nie być właściwe dla innej. Jakie więc kosmetyki powinny znaleźć się w każdej kosmetyczce?

Płyn micelarny

Kosmetyki Fresh Juice od Bielendy (zobacz: https://www.cocolita.pl/bielenda-fresh-juice) cieszą się sporym zaufaniem użytkowniczek ze względu na swój innowacyjny skład. Każdy z nich ma spory dodatek owoców, które sprawiają, że kosmetyk działa wyjątkowo skutecznie i nie powoduje podrażnień lub alergii. Jednym z kosmetyków z tej linii, który każdy powinien mieć pod ręką, jest płyn micelarny. Jest to nowoczesna płynna formuła, która zawiera micele, czyli niewielkie pęcherzyki, które skutecznie łączą się z cząsteczkami sebum oraz zabrudzeniami znajdującymi się na skórze. Fresh Juice Bielenda pomaga w skutecznym i przyjemnym oczyszczaniu twarzy. Warto jednak pamiętać, że po przemyciu twarzy płynem micelarnym koniecznie powinno się opłukać ją letnią wodą.

Chusteczki do demakijażu

Wprawdzie chusteczki do demakijażu cieszą się złą sławą, to te z serii Bielenda Fresh Juice zasługują na uwagę. Bez problemu można schować je do torebki czy plecaka. Dzięki temu usunięcie makijażu i jego pozostałości nie powinno stanowić żadnego problemu. Warto więc mieć je pod ręką zwłaszcza wtedy, gdy nie można skorzystać z innych metod demakijażu.

Peeling gruboziarnisty

Niewiele marek kosmetycznych ma w swojej ofercie peeling gruboziarnisty do twarzy. Wyjątkiem jest właśnie Bielenda Fresh Juice. Peeling o relatywnie dużych ziarnach jest przeznaczony do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej. Dzięki jego stosowaniu można zmniejszyć wydzielanie sebum oraz widoczność porów. Warto też pamiętać, że regularnie stosowany peeling może nawet pomóc w normalizacji cery oraz w przywróceniu jej równowagi. Warto więc włączyć go do swojej pielęgnacji i sięgać po niego nawet trzy razy w tygodniu.