Zabiegi estetyczne

Do czego pasują kolczyki kółka?

Kolczyki kółka zostały ogłoszone najmodniejszą biżuterią sezonu. Wykonane ze złota lub srebra stają się świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji, a dodatkowo pasują na wiele okazji. Niemniej jednak większość pań zastanawia się, w jakich sytuacjach kolczyki kółka sprawdzą się najlepiej. Tak więc do czego je nosić?

Kolczyki kółka- do jakiego kształtu twarzy pasują?

Kolczyki kółka mają to do siebie, że pasują praktycznie do każdego kształtu twarzy, pod warunkiem, że odpowiednio zostanie dobrany ich rozmiar. Tak więc kolczyki małe kółka, będą świetnie komponowały się w owalną i pociągłą twarzą. Na kolczyki kółeczka, które są cieniutkie i drobne powinny również postawić panie, które zostały obdarzone trójkątnymi rysami twarzy. W pozostałych przypadkach panie mogą śmiało stawiać na kółka w pokaźnych rozmiarach. Na szczęście na rynku obecnie dostępnych wiele rozmiarów tych kultowych kolczyków, więc z pewnością każda z pań będzie mogła znaleźć model idealnie do niej pasujący.

Do jakich stylizacji pasują kolczyki kółka?

Kolczyki w kształcie koła to zdecydowany hit obecnego sezonu. Okazuje się, że będą one pasowały do większości stylizacji. Zarówno duże jak i małe kółka świetnie sprawdzą się  przypadku codziennego i biurowego stylu. Co więcej, warto na nie postawić również w momencie, kiedy panie szykują się na imprezę i zakładają wieczorowe sukienki. Dzięki temu cała stylizacja nabierze jeszcze bardziej wyrazistego charakteru. Kolczyki kółka świetnie komponują się również z dzianinowymi sukienkami, a także ze zwiewnymi, letnimi stylizacjami.