Kosmetyki

Jakie kosmetyki do stylizacji włosów są najlepsze?

pianka do włosów

Zdecydowanie warto postawić na produkty od sprawdzonych marek. Na rynku jest jednak tak wiele kosmetyków do włosów, że panie, jak i panowie często nie wiedzą, co wybrać. Najlepiej więc kupić pianki do włosów od kilku producentów i przekonać się, która nie skleja włosów, która z nich dodaje objętości i która sprawia, że fryzura dłużej prezentuje się pięknie. Nie zawsze jednak trzeba postawić na produkty z najwyższej półki.

Jak stosować żel do włosów i pianki do włosów?

Nie każdy wie, jak stosować produkty do stylizacji włosów. Bardzo często jest tak, że po ich użyciu włosy szybko stają się przetłuszczone, pozbawione blasku i kompletnie się nie układają. Dlaczego tak się dzieje? Jest to spowodowanie niewłaściwym ich zastosowaniem. Panie, jak i panowie tego typu produkty nakładają na mokre włosy. Zdarza się tak, że niekiedy są one stosowane na włosy, na które nałożono dość dużo odżywki, olejków itp.

Żel do włosów, czy pianka do włosów?

pianka do włosów

Od lat wiele osób ma ogromny dylemat. Eksperci także szukają idealnego produktu do stylizacji włosów. Jak się okazuje w praktyce żel do włosów i pianka do włosów tego rodzaju cały czas ze sobą konkurują, gdyż zwolenników obu rozwiązań nie brakuje. Panowie zdecydowanie częściej stawiają na mocny żel do włosów, który świetnie utrwala fryzurę i sprawia, że włosy są dokładnie w tym miejscu, w którym je umiejscowiono. Pianka do włosów natomiast dodaje objętości powoduje, że kosmyki są lekkie, podniesione u nasady i gładkie.

Ile kosztują tego rodzaju produkty do włosów?

Nie zawsze trzeba wybierać kosmetyki do włosów z najwyższej półki. Jeżeli nie stosuje się ich codziennie, tylko doraźnie, najlepiej postawić na znane, dobre marki, które oferują kosmetyki do włosów w przystępnych cenach. Warto jednak sprawdzić przynajmniej kilka dobrych produktów, by wybrać te najodpowiedniejsze dla konkretnych włosów. Zdarza się bowiem tak, że niektóre pianki lub żele szybko przetłuszczają włosy i nie wyglądają już one tak dobrze, jak przy tworzeniu fryzury. Warto więc z takimi produktami eksperymentować.