Zabiegi estetyczne

Kolczyk nostril – co trzeba o nim wiedzieć?


Nostril to nic innego jak kolczyk do] nosa. Jest to bardzo popularna forma wyrażania swojego indywidualnego stylu. Nostril kolczyk można umieścić po prawej lub lewej stronie nosa, cieszy się on popularnością u osób w każdym wieku.

Czy przekucie boli?


Nostril kolczyk w nosie to sprawa indywidualna, ponieważ każdy ma inny próg bólu, jedni nie poczują nic a inni będą czuć dyskomfort. Zabieg trwa kilka sekund, można go wykonać specjalnym pistoletem, a gojenie trwa około 3 miesięcy.

Jak dbać o nostril w nosie?


Kolczyk należy regularnie czyścić zgodnie ze wskazówkami piercera, przez pierwszy miesiąc nie powinno się wyciągać kolczyka. Podczas gojenia lepiej unikać nakładania makijażu oraz używania płynów do demakijażu, mogą one podrażnić ranę.

Jak przygotować się do zabiegu by nosić kolczyki nostril?


Zabieg należy wykonać u profesjonalisty, choć wydaje się to proste jednak wymaga doświadczenia, wiedzy oraz przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa. Podczas zabiegu należy być zdrowym, nie mieć kataru i nie być przeziębionym. Kolczyki do nosa nostril mogą powodować lawinę pytań, z którymi warto pójść do specjalisty, który wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Czy kolczyk do nostrila jest wygodny?


Jeśli kolczyki w nosie nostril są wysokiej jakości, nie powinny pojawiać się żadne skutki uboczne związane z ich noszeniem. Są bardzo wygodne i można się do nich szybko przyzwyczaić. Kolczyk nostril z Crazyneedles.pl to świetny wybór na pierwszy piercing, który może zapoczątkować długą przygodę.