Paznokcie

Kiedy sprawdzą nam się bazy kauczukowe?

baza kauczukowa makear

Jeśli chcemy, aby nasz domowy manicure utrzymał się przez długi czas, ale także wyglądał świetnie, powinniśmy zaopatrzyć się w zestaw do hybryd. Gumowy lakier do paznokci może nie tylko utwardzić płytkę, dzięki czemu manicure jest bardziej stabilny, ale także stworzyć ładny wygląd. Dla osób z nieestetycznie stępionymi paznokciami gumowy lakier jest nieoceniony, gdy nie chcemy używać żelu, który jest znacznie trudniejszy do nałożenia na płytkę paznokcia.

Lakiery kauczukowe – jak je nakładać?

Kauczukowe bazy nakłada się w taki sam sposób jak hybrydowe. Dlatego tak wiele osób decyduje się na ich stosowanie. Zestawy lakierów hybrydowych pozwalają zaoszczędzić pieniądze na innych metodach przygotowania i luksusowych akcesoriach do paznokci, więc gdy mamy już zakupiony zestaw do hybryd, nie musimy dokupować nic innego poza bazą kauczukową.

Gdy mamy problem z trwałością manicure, nawet hybrydowego, chcemy, aby płytka była utwardzona i mocna, nie chcemy nakładać żelu czy innego preparatu, który jest znacznie trudniejszy w aplikacji, powinniśmy zaopatrzyć się w kauczukowy lakier do paznokci.

Bazy kauczukowe – jak z nich korzystać?

Jako bazy możemy użyć bazy gumowej, którą nakładamy pod inny lakier hybrydowy i top, aby utwardzić płytkę. Jeśli jednak wolimy kolor bazy gumowej lub lakieru, który zawiera gumę, możemy nałożyć dwie warstwy i pokryć je topem, jeśli chcemy zmienić ich kolor. Kupując ten lakier do gumy, możemy od razu znaleźć dla niego zastosowanie, ponieważ każdy z nas może go wykorzystać do realizacji swoich osobistych celów. Jest to niezwykle ważne, gdyż dzięki temu mamy pewność, że po zakupie będziemy mieli dla niego zastosowanie. Lakier kauczukowy dostępny w wielu różnych miejscach i kolorach ( np. tutaj: https://makear.pl/pl/menu/bazy-kauczukowe-526.html ), dzięki czemu można go dopasować do naszych upodobań i preferencji. Gdy mamy kompletny zestaw do manicure hybrydowego, możemy tworzyć manicure lakierami kauczukowymi, które są bardziej trwałe i elastyczne. Z tego powodu wiele osób, które wykonują dla siebie paznokcie hybrydowe, wybiera lakiery zawierające gumę, która jest na pewno trwalsza.