Kosmetyki

Mustela dla mam – nieprzerwanie od 70 lat!

mustela

Ciąża to szczególny okres w życiu przyszłej mamy. Z jednej strony pełen miłości i niecierpliwego wyczekiwania, z drugiej pełen trosk i obaw, uciążliwych objawów i gwałtownych zmian. Ciało kobiety szybko się przystosowuje do nowej roli, wymagając specjalnej pielęgnacji. Czy wiesz jak zadbać o swoje ciało, by być piękną i szczęśliwą mamą? Może warto zaufać firmie Mustela, która od 70 lat specjalizuje się w pielęgnacji ciała kobiet w ciąży? Sprawdź!

Rozstępy w ciąży – zmora mam.

Rosnący maluszek potrzebuje coraz więcej miejsca, trudności w pozostaniu aktywną skutkują stopniowym przybieraniem na wadze a zmiany hormonalne powodują zaburzenia w produkcji kolagenu i elastyny, oraz szybkie powiększanie się piersi. Niestety, wszystkie te czynniki narażają skórę na nadmierne rozciąganie i utratę elastyczności, zwiększając prawdopodobieństwo wystąpienia rozstępów. Problem ten jest niezwykle powszechny dotykając blisko 80-90% ciężarnych. Chociaż każda kochająca mama stawia dobro dziecka ponad swoim, nie znaczy, że ma poświęcić swoje dobre samopoczucie i piękno, gdy rozwiązanie problemu jest w pełni bezpieczne dla maluszka!

Mustela przeciw rozstępom.

Podstawową profilaktyką zapobiegającą powstawaniu rozstępów jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Najlepiej rozpocząć ją jak najwcześniej nie żałując sobie relaksujących chwil, spędzonych na czułym wcieraniu balsamu w rosnący brzuszek. Warto również pamiętać o biodrach, pośladkach oraz piersiach. Mustela ze szczególną dbałością tworzy kosmetyki przeciw rozstępom przeznaczone dla przyszłych mam. Cieszący się doskonałymi opiniami krem Mustela Matenite został stworzony na przebadanej klinicznie, całkowicie bezpiecznej formule. Skład jest bogaty w naturalne substancje aktywne, które długotrwale nawilżają i wzmacniają elastyczność skóry, łagodząc uczucie swędzenia i napięcia skóry. Naturalna receptura zawiera m.in.:

  • Koncentrat olejku z marakui
  • Olej oraz peptydy z awokado
  • Masło Shea, olej jojoba i kokosowy
  • Oczar wirginijski

Co istotne, naturalne ekstrakty są wysoce skuteczne a przy tym nie zagrażające bezpieczeństwu rozwijającego się dziecka. 

mustela

Gdy Mustela zdobędzie zaufanie mamy..

Przyszła mama dbając o siebie i swoje dobre samopoczucie, znajduje więcej siły by być uśmiechniętą kobietą, która dzielnie stawia czoła codziennym wyzwaniom. 

Firma Mustela posiada w swojej ofercie nie tylko kosmetyki dla mam, ale też szczególnie delikatne i bezpieczne produkty dla dzieci od pierwszego dnia życia. Często sentyment do firmy, która pomogła zachowac jędrność i piękno ciała, sprawia, że z pełnym zaufaniem do receptur i obietnic producenta, mama sięga później po produkty pielęgnacyjne dla swojego maluszka.