Kosmetyki

SugarBearHair – specjalny sposób na pielęgnację włosów od wewnątrz

SugarBearHair

Pielęgnacja włosów to nie tylko maski, szampony i odżywki. Dzięki obecnej technologii swoje włosy można wzmocnić dodatkowo stosując specjalne witaminy. Te możesz znaleźć w produktach marki SugarBearHair. Na czym polegają ich właściwości i jak działają, aby wzmocnić Twoją skórę głowy od wewnątrz?

SugarBearHair Women’s Multi Vitamin – produkt zawierający aż 16 składników odżywczych

Jeśli poszukujesz produktu, który dogłębnie, od wewnątrz zadba o Twoje włosy, powinnaś sprawdzić żelki Women’s Multi Vitamin od SugarBearHair (można zakupić np. na https://bellita.pl/sugarbearhair). Produkt ten zawiera aż 16 składników, z czego 10 jest skierowanych na zdrowie włosów, 5 na zdrowie włosów i paznokci, a 6 to składniki dodające energii.

Najważniejsze składniki w mieszance to:
– witamina C, która zapewnia prawidłową produkcję kolagenu oraz chroni przed stresem oksydacyjnym;
– witamina E – zapobiega niszczeniu włosów poprzez zmniejszeniu stresu oksydacyjnego w organizmie;
– witamina B12 i kwas foliowy – zapewniają prawidłowe przejście procesów dzielenia się komórek na mniejsze
– witamina B6 – przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego;
– kwas pantotenowy – zwiększa prawidłową syntezę i metabolizm hormonów steroidowych witaminy D oraz neuroprzekaźników.

Wegańskie żelki SugarBearHair Vitamins Vegan

Żelki SugarBearHair Vitamins Vegan są w pełni wyprodukowane z myślą o potrzebach wegan, dlatego może zażywać je każdy, o ile dana osoba nie posiada uczulenia na żaden ze składników wymienionych w składzie produktu. Podobnie jak ich odpowiednik, zawierają w opakowaniu 60 żelków, przy czym dziennie stosuje się dwa żelki. W każdym żelku zamknięte są takie składniki jak witaminy: B6, D, C, A, E, B-12, biotyna, jod, cynk, cholina, inozytol i kwas pantotenowy. Razem produkt SugarBearHair tworzy mieszankę, która od wewnątrz odżywia Twoje włosy i pozostawia na nich blask przez cały czas stosowania produktu.