Uncategorized

Dobre zabiegi pielęgnacyjne na włosy

Bardzo często kobiety zmagają się z problemami ze swoimi włosami. Bywają one mocno zniszczone i przesuszone, tak że nawet regularne podcinanie nie przynosi poprawy. Dzieje się tak szczególnie wtedy, gdy włosy poddane były agresywnej koloryzacji, zmiana koloru była drastyczna, użyto sporo rozjaśniacza. Właśnie wtedy włosy są suche, łamią się, są matowe i mało sprężyste. Czy jest dla nich jakiś ratunek?

Zabieg olaplex w salonie fryzjerskim

W opisanej powyżej sytuacji warto wybrać się do dobrego salonu fryzjerskiego i skorzystać tam z zabiegu olaplex. Podczas koloryzacji włosów fryzjer dodaje specjalną maskę olaplex z drogerii Gobli, która działa odżywczo i regenerująco. Od razu poprawia się ich stan, efekt jest trwały, utrzymuje się znacznie dłużej niż tylko do kolejnego mycia. Nawet kobiety o mocno zniszczonych włosach mogą znaleźć dzięki temu dla nich ratunek. To prawdziwa rewolucja w koloryzacji, każda kobieta poddająca się jej regularnie powinna z niego korzystać.

Olaplex w domu

Czy kobiety, które nie farbują włosów, mogą skorzystać z tego produktu? Oczywiście że tak. Można go używać w domu, do regularnej pielęgnacji i dbania o włosy. Dzięki temu będą one w dużo lepszej formie, poprawi się ich zdrowie oraz ogólny wygląd. Należy tylko zwrócić uwagę na to, gdzie zostanie kupiona maska. Warto rozejrzeć się za renomowanymi salonami fryzjerskimi albo sklepami z profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi. Dzięki temu będzie się miało pewność, że zakupiony produkt jest oryginalny i nie jest podróbką.