Kosmetyki

Gdzie szukać inspiracji do zdobienia paznokci?

Dłonie to wizytówka kobiety. Zdobienia paznokci to idealny sposób na subtelną zabawę stylem. Możliwości jest bardzo wiele i każdy może wybrać coś dla siebie. Zależnie od indywidualnych upodobań można wybrać minimalistyczne paznokcie, jak i zwracające uwagę zdobienia, które nie przejdą niezauważalne.

Modne paznokcie na najbliższy okres wiążą się z różnorodnymi wzorami. To właśnie abstrakcyjne esy-floresy namalowane na chłodnych i neutralnych odcieniach będą królować w najbliższym sezonie. Zdecydowanie modny będzie przepych. Już teraz można zauważyć wielki powrót naklejek do paznokci, brokatu (np. w brokatowym ombre) i metalicznych kolorów. Zwolenniczkom minimalizmu spodoba się to, że modne będą paznokcie jednokolorowe w odcieniach czerni, granatu oraz grafitu. Przy wyborze tego trendu warto pamiętać o tym, że tak ciemne kolory najlepiej prezentują się na krótszych paznokciach. Osoby lubiące umiar w zdobieniach paznokci będą mogły wybierać także spośród minimalistycznych wzorów stworzonych z pasków i przecinających się linii. Taki prosty design będzie królował na neutralnych barwach natury (np. nude). Jak to zwykle bywa podczas wiosennej pory roku, do łask wrócą krzykliwe, żywe kolory.

Aby znaleźć inspirację przed zdecydowaniem się na wybór nowego wzoru na paznokcie, warto przejrzeć social media, które zwykle są kopalnią ciekawych wzorów i zdobień. Widać w nich odzwierciedlenie nadchodzących trendów paznokciowych, które wcześniej zostały zaprezentowane na największych pokazach mody.