Uncategorized

Asortyment Semilac

Lakiery hybrydowe podbiły serca wielu kobiet i szybko zastąpiły klasyczne lakiery, które długo wysychały oraz szybko pojawiały się przez nie odpryski. W przeciwieństwie do nich, manicure hybrydowy jest przede wszystkim trwały. Lakier utwardzany w lampie trzyma się paznokcia trzy tygodnie bez żadnych ubytków do momentu, aż zostanie ściągnięty. Chroni on płytkę paznokcia przed uszkodzeniami mechanicznymi, co pozwala na zapuszczenie ich imponującej długości.

Gama kolorystyczna

Wybierając lakiery hybrydowe nie można narzekać na nudę. Wśród palet kolorów znajdziemy odcienie, począwszy od bieli, na czerni kończąc. Zwykłe kolory są podstawowym asortymentem każdej firmy. Wiele z nich ponadto oferuje brokatowe, półtransparentne oraz matowe wykończenia. Lakiery semilac w swojej ofercie posiada specjalną linię „business” dla kobiet sukcesu, które mają w pracy określony dress code. Są one w klasycznych, uniwersalnych kolorach, nieco rozbielonych i przygaszonych. Popularne są także wersje termiczne, które zmieniają odcień pod wpływem temperatury.

Dodatki

Manicure można urozmaicić dostępnymi na rynku pyłkami. Chrome efect nałożony na ciemny lakier wygląda jak holo, siren effect mieni się na różne odcienie, a sunset effect przypomina zachód słońca lub rozlaną benzynę na asfalcie w deszczowy dzień. Uwieńczenie pracy wzorkami oraz cyrkoniami sprawi, że manicure będzie ładny i oryginalny, a także na pewno nie nudny.