Kosmetyki

Naturalny makjjaż zawsze w cenie

Niektóre kobiety nie mają nic przeciwko temu, by nosić na twarzy tony kosmetyków i nie przeszkadza im, że wygląda to nienaturalnie. Większość pań jednak chce wyglądać świetnie i sprawiać wrażenie, że jest to zasługą natury, a nie tworzyć efekt maski na swej twarzy. Pomóc mogą w tym odpowiednio dobrane podkłady lub kremy BB.

Czym jest krem BB?

Kremy BB już od jakiegoś czasu są bardzo popularne. Kosmetyki te w wyjątkowy sposób łączą w sobie walory podkładu z kremem o działaniu nawilżającym i często innych dodatkowych funkcjach. Jest to idealny sposób na lekki makijaż, ale jednocześnie skuteczne wyrównanie kolorytu skóry i ukrycie niedoskonałości. Krem BB Missha i inne produkty tego rodzaju doceniają zwłaszcza kobiety, które lubią nosić lekki makijaż. Takie preparaty stanowią świetną alternatywę dla ciężkich podkładów, które nie tylko wyglądają nienaturalnie, ale też obciążają skórę i zatykają jej pory.

Jaki krem BB wybrać?

Wielką popularnością cieszy się krem Missha Perfect Cover, który, jak wskazuje nazwa, perfekcyjnie kryje, ale jednocześnie jest bardzo lekki. W dodatku ma on działanie nawilżające oraz łagodzące, nie trzeba więc obawiać się, że zaszkodzi skórze, a niestety takie działanie ma całkiem sporo klasycznych podkładów. Mogą one nadmiernie wysuszać skórę, powodować jej przetłuszczanie się, a najczęściej zatykają pory, co prowadzi do pojawiania się wyprysków i innych niedoskonałości.