Kosmetyki

Podkreślenie urody na różne okazje

makijaż na różne okazje

Choć makijaż może być wykonywany na wiele sposobów, najczęściej wyróżnia się wieczorowy – dobierany na specjalne okazje, oraz dzienny – naturalny i minimalistyczny. Inspiracji jest sporo – oto kilka z nich.

Mocne podkreślenie urody

Wyraźnie zaznaczone oko i błyszczące usta – taki makijaż kojarzy się głównie ze specjalnymi okazjami. Jednym z częściej wybieranych na uroczystości make-upów jest tzw. smoky eyes, czyli mocny akcent wokół oczu z użyciem cieni do powiek o ciemnych kolorach. Sprawdzają się tutaj produkty Makeup Revolution, dzięki którym można uzyskać ciekawy efekt tonowania. Dobrym dopełnieniem mocnego oka może być szminka w naturalnym odcieniu – pozwoli to uniknąć przerysowanego efektu na twarzy. Nada się tutaj zarówno bezbarwny błyszczyk, jak i pomadka w kolorze nude (np. Makeup Revolution Iconic Matte Nude Lipstick).

Stylowe wydanie codzienne

Wiele kobiet nie czuje potrzeby robienia wyszukanego makijażu na co dzień. Do pracy lub na spotkanie z przyjaciółmi najlepiej wybrać wtedy delikatne podkreślenie urody, które rozświetla skórę i wyrównuje koloryt. Przykładem takiego makijażu może być podkreślenie oka tuszem do rzęs oraz użycie rozświetlacza do twarzy. Zmniejszenie zaczerwienień lub drobnych niedoskonałości może dopełnić korektor do twarzy – kosmetyki Revolution posiadają w swojej ofercie ciekawe korektory z serii Conceal and Define Supersize Me, które dobrze radzą sobie z maskowaniem wyprysków i cieni pod oczami.

Bez względu na rodzaj makijażu, warto wykonać go kosmetykami, które nie zawodzą i dają komfort – na co dzień i podczas specjalnych okazji.